Pracownia Fotografii Ślubnej i Artystycznej

„DUŻYK-ART” Dawid Dużyk

  • 537 131 558
 

O mnie

Zdjęcia ślubne to emocje z tego wyjątkowego dnia zatrzymane w kadrze na zawsze. Jako fotograf ślubny pracujący nie tylko w Krakowie, lecz również w całej Małopolsce czy na Śląsku, w każdym pojedynczym kadrze szukam nutki magii i nietypowości ujęcia.

Dokładam wszelkich starań, by zdjęcia ślubne wychodzące spod mojej ręki nieustannie przywoływały wszystkie pozytywne emocje, wrażenia i przeżycia związane ze ślubem dwojga kochających się ludzi.

Fotografia ślubna stworzona jest właśnie po to, by przypominać poślubionym najpiękniejsze chwile w ich życiu, a zatem jakość robionych przez fotografa ślubnego zdjęć powinna spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających nowożeńców.

Moje zajęcie to nie tylko hobby. Przygodę z fotografią ślubną rozpocząłem w Krakowie, teraz robię zdjęcia ślubne w całym woj. małopolskim i woj. śląskim.

Oprócz tego, że wkładam w tę wieloletnią pasję serce, to również swoje umiejętności nabyte w Krakowskiej Szkole Artystycznej. Posiadam tytuł artysta fotografii.

Swoje zdjęcia ślubne (i nie tylko) tworzę za pomocą światła i emocji. Byłby to dla mnie zaszczyt móc być z Państwem w tym wyjątkowym dniu.

Fotografia ślubna tanio małopolskie śląskie

Pozdrawiam

Dawid Dużyk