Pracownia Fotografii Ślubnej i Artystycznej

„DUŻYK-ART” Dawid Dużyk

  • 537 131 558
 

Albumy

  • Albumy fotograficzne

    Albumy fotograficzne

Zajmując się zdjęciami ślubnymi na co dzień, gorąco polecam albumy fotograficzne w szerogiej gamie kolorystycznej. Do dyspozycji Państwa oddaję aż 30 kolorów skóry, w którą taki album jest oprawiony.

Format albumów to 30x30 cm z czarnymi kartami i białym delikatnie tłoczonym pergaminem. Całość zapakowana jest w elegancki karton z grubej karbowanej tektury.

Wychodzące spod mojej ręki albumy ze zdjęciami dokumentującymi pracę fotografa ślubnego można również zamówić w innym formacie, specjalnie dla rodziców. Ofertę fotografii śubnej — a więc i albumów z fotografiami ze ślubu — kieruję nie tylko do nowożeńców z Krakowia i Małopolski, lecz również Górnego Śląska.

Doskonałym uzupełnieniem albumów fotograficznychpłyty DVD ze zdjęciami. Okładka na taki nośnik wykonana jest ze skóry w kolorze zamówionego albumu. Imiona poślubionych — zarówno na fotoalbumie, jak i płycie DVD ze ślubnymi fotografiami — zostaną dla Państwa wygrawerowane bezpłatnie.

Wykonywane przeze mnie fotoalbumy ślubne mogą Państwo odnaleźć na stronie www.najlepszefoto.pl

Albumy ze zdjęciami ślubnymi są wykonywane ręcznie, z należytą dbałością i starannością, czego potwierdzeniem i najlepszą rekomendacją jest czteroletnia gwarancja.